Režie, klapka, akce, 2011 poprvé!

31. prosince 2010 v 20:05 | Daniel Hloušek |  Články

Režie, klapka, akce, 2011 poprvé!

Rok 2010 nám přinesl o mnoho více než předešlá léta. Tento rok se zapsal černým písmem do kronik. Jako by rok 2010 nedopřával živým žít. Velice mne ranila smrt pana Smoljaka, který nejen, že byl skvělým komikem a hercem, ale také charakterní osobností.
Překvapivá zpráva obletěla svět v květnu, kdy spadlo za špatného počasí letadlo s poslanci a s polským prezidentem, který následně zemřel. Ještě dlouhou dobu zůstane tajemstvím, zda to byla opravdu nehoda, či sabotáž z Ruské strany. Rok 2010 je také rokem odtajňování informací. K devátému výročí tragédie v New Yorku, teroristického útoku na věže světového obchodního centra 11. 9. 2001., byly odtajněny některé zprávy a mediální záznamy, jako videa a fotografie.
Prozatím je toho ale stejně málo na obhajobu konspiračních teorií. Ohledně této tragédie také letos začala stavba parku a dvou fontán v základech dvojčat. V parku by mělo také stát museum těchto dvou staveb, a největší dominantou by měl být nosný okrajový pilíř s jedné věže, který zůstal téměř nepoškozený. Informace zásadně také utekli koncem tohoto roku! Server wikileaks propustilo mnoho utajených informací. Je to vůbec poprvé, kdy politika jde ostře proti internetu. Češi nezůstali pozadu a také vznikla česká verze této protistátní moci. V české verzi jsou, ale zejména české problémy. Je to také ojedinělé. Je otázkou zda česká verze také tak pohorší do takové podoby, jako tomu je u světové wikileaks, na kterou vzniklo mnoho aplikací, které nabourávají servery, jak ze strany wikileaks tak i obráceně. Česko prodělalo obsáhlé čistky v politice, zdali k opravdu k lepšímu, toť otázka. Rok 2009 a 2010 byli po filmové stránce velice plodné. Snad netřeba vypisovat, jelikož je mnoho odvětví ve filmu. Po hudební stránce nic výjimečného. Abych pravdu řekl, rádio nehraje nic moc pěkného jako dřív. Kde je rok 2005? Asi dva roky již neposlouchám rádio, nestojí to za to. Rok 2011 by nám měl přinést snad mnoho příjemných překvapení. Z počítačového hlediska určitě představení nových her, a pro mne obzvlášť mimo her mne zajímá Windows 8. Tím přeji všem hezký Nový rok a také celý rok. Doufám, že rok 2011 se nezastaví na úrovni roku 2010 a že půjde o mnoho dál. A teď trochu souhrnu z mého blogu!
Blog založen: 25.9.2009
Počet komentářů u článku s menu rubrik: 605 (komentáře jen u článků, které jsou odkazovány přes rubriku - archiv skrývá i další články, na které není odkaz přes menu, ale to jsem nezapočítal, kvůli promazávání)
Počet článků: 41 (bez archivu)
Průměrně článků za měsíc: 5,8
Použito designů: 6
Rekordní návštěvnost: 15.12.2010 - 1010 návštěv (o 350 víc na toplist)
Návštěvnost v první den: 26
Zaměření blogu: Úvahy/hudba/filmy
Přijetí do Autorského klubu: 30.8.2010
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 annicoolka annicoolka | Web | 31. prosince 2010 v 21:56 | Reagovat

Každý rok je jedinečný! Přeju v novém roce všechno dokonalé a předem gratuluju ke všem úspěchům! :-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama